Maydanoz

17.02.2018
Afrodizyaklı Parfüm

Maydanoz ?

Maydanoz nedir? Ne işe yarar?

Maydanoz içerisinde C vitamini, kalsiyum, potasyum, kükürt ve A vitamini barındıran yeşilliklerdendir. Uzun yıllarca bitkisel tedavilerde kullanılmıştır. Pek çok rahatsızlık için önerilen maydanoz antioksidan maddeler yönünden çok zengindir.

Genel olarak maydanozun çözüm olarak önerildiği hastalıklara bakacak olursak güçlü idrar, balgam ve safra söktürür. Böbreklerin çalışmasını sağlar. Vücuttan ödem atar, kilo vermek için kullanılır. Karaciğeri temizlemeye yardım ediyor. Kanı temizler. Kansızlığa karşı etkilidir. Kan şekerini dengede tutar. Kadınların regl sancılarını azaltır ve düzensizliği giderir. İştah açar, sindirimi kolaylaştırır. Mide ve bağırsaklardaki aşırı gazı söktürür. Bulantıya iyi gelir.

Maydanoz kalsiyum kaynağıdır. Birçok hastalıkta önerilir ya da diğer bitkilerle beraber ilaç olarak kullanılır.

Maydanozun içinde bulunan Pro Vitamin A cilt için oldukça faydalıdır. Pro vitamin A vücutta bulunan kimyasal işlemleri aktif eder, böylelikle hücre yenilenmesini hızlandırır. Ayrıca bu vitamin ciltte sıvı tutulmasını da sağlar. Düzenli olarak kullanırsanız, sıkı ve düzgün bir cilde sahip olursunuz.Parazit Karşıtı Çay
Parazitler vücudumuzun zayıf olmasından doğrudan veya dolaylı olarak %80 oranında sorumludur

ÜRÜN FİYATI: 59,00 TL HEMEN AL SEPETE EKLE ÜRÜN DETAYI


YUKARI